Nasze domy


Osiedle Złote Łany oferuje domy jednorodzinne o powierzchni mieszkalnej 169,26 m2 i powierzchni całkowitej 212 m2 posiadają dwie kondygnacje: parter i piętro oraz garaż (2,5m x5m).

Dojazd do działki odbywać się będzie utwardzoną drogą wewnętrzną o szerokości 6m do której, każdy z domów na Osiedlu Złote Łany posiada udział oraz służebność. Dojście i podjazd do budynku utwardzone zostaną kostką brukową.
W ramach placów utwardzonych przewidziano jedno dodatkowe miejsce postojowe na samochód osobowy.


Domy prócz balkonów posiadają także taras, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Z uwagi na korzystny układ względem stron świata, wszystkie są ciepłe, jasne i słoneczne.

Dużym atutem jest brak możliwości nowej zabudowy, co za tym idzie jedyne sąsiedztwo przy Osiedlu Złote Łany stanowić będzie  kilka domów już wybudowanych oraz stadnina konna, która może być ogromnym plusem dla rodzin z dziećmi. 
Dzięki otwartym przestrzenią mieszkańcy mogą napawać się widokiem od strony południowej, skierowanym na lasy i góry Beskidy. 

Osiedle Złote Łany zaprojektowane jest w taki sposób, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów - zarówno rodzin z dziećmi, par jak i singli, każdy zainteresowany znajdzie lokum idealne dla siebie, będące spełnieniem marzeń o własnym domu.


Odbiór domu można ustalić indywidualnie - w tym celu prosimy o kontakt.