O inwestycji


Złote Łany to wyjątkowe miejsce. Panoramiczne widoki, przyjemność korzystania z natury połączona z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj proponujemy kameralny kompleks budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej.

Osiedle jest położone w miejscowości Jankowice, województwie śląskim, gminie Pszczyna, na południe od Tychów, niedaleko Goczałkowic - Zdrój i Jeziora Goczałkowickiego.

Największymi walorami powiatu jest wspaniała architektura, przyroda i niecodzienna atmosfera.

Pomimo, iż Osiedle zlokalizowane jest w zacisznym miejscu, to doskonałe połączenie drogą ekspresową gwarantuje płynny i szybki dojazd do metropolii takich jak:  Bielsko-Biała(26km), Oświęcim(25km) , Rybnik(37km) czy Katowice (40km).

W niedalekim sąsiedztwie Osiedla Złote Łany znajdują się przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, ośrodki sportowe, pływalnie, korty tenisowe, siłownie,  sklepy, placówki handlowe oraz atrakcje i sale zabaw dla młodszych dzieci.

Malownicze otoczenie i świetnie zorganizowany teren rekreacyjny sprzyja spacerom i rowerowym wycieczkom. Odległość tylko trzech km od Pszczyny, która uznawana jest za Zielone Płuca Śląska pozwoli miłośnikom joggingu na prawdziwe chwile relaksu i aktywności.

Usytuowanie domów jest gwarancją ciszy i spokoju dla przyszłych mieszkańców. Wyjątkowy klimat tego miejsca tworzymy zachowując dbałość o szczegóły wykończenia budynków. Drewniane detale oraz kamienne okładziny nawiązują do współczesnej architektury w dobrze zorganizowanej przestrzeni oraz w harmonii z zielenią i pięknymi widokami.